Zásilky obdržíte do 2 pracovních dnů

Plenkový dort

Plenkový dort je jedinečným dárkem, který v sobě kloubí hravost, neotřelost a v neposlední řadě také praktičnost. Je ideálním dárkem k narození miminka, ke křtinám nebo k odchodu nastávající maminky na mateřskou dovolenou.

Kouzlu plenkových dortů jsem propadla již začátkem roku 2016, kdy mne můj syn poprosil, zda bych mu jeden nevyrobila. Nápad mne jednoduše nadchl – a jak tušíte, nezůstalo jen u prvního dortu a ruční výroba plenkových dortů se stala mou vášní :-)

Každý dortík vyrábím ručně s láskou a pečlivostí, kterou si každé miminko zaslouží. Aby byla zaručena zdravotní nezávadnost všech výrobků, používám jen atestovaný materiál. Při výrobě dortíků pracuji s jednorázovými plenami Pampers New Baby Dry2, flanelovými osuškami, dekami, módními capáčky a dalšími praktickými věcmi té nejvyšší kvality. Dortík je navíc dozdobený veselými mašličkami a organzou.

Pokud byste měli vlastní představu o tom, jak by měl Váš plenkový dort vypadat, neváhejte mne kontaktovat. Bude-li to jen trochu možné, ráda pro Vás dortík vyrobím přesně dle Vašich představ.

plenkovky logo 2

Zpět do obchodu