Zásilky obdržíte do 2 pracovních dnů

Batolecí dort.

Hledáte batolecí dort?

 

Plínkový dort je především dárek, kterým potěšíte každou nastávající maminku či čerstvou prvorodičku. Dort z plínek je vyráběn ručně s láskou a pečlivostí, kterou si každé miminko zaslouží. 

Nabízíme plenkové dorty v nejrůznějších barvách a provedeních.  Např. rozdělení dle velikostí jsou:

 

  • Plenkový dort jednopatrový, který je krásným malým dárkem pro nastávající maminku. Dort obsahuje užitečné věci pro první dny narozeného miminka.  V dortíku je obsaženo 20ks jednorázových plen a spoustu dalších.

 

  • Plenkový dort dvoupatrový, který je o něco větším dárkem pro nastávající maminku. V dortíků je obsaženo celkem 55ks jednorázových plen a spoustu dalších.

 

  • Plenkový dort třípatrový je opravdu velkým dárkem, kterým můžete obdarovat nastávající maminku. V tomto třípatrovém dortíku je již celkem 90ks jednorázových plen a dalších věcí.

 

  • Plenkový dort čtyřpatrový to je náš největší dort z plenek, který u nás můžete zakoupit. Obsahuje celkem 100ks jednorázových plen a další.

 

  • Kombinovaný plenkový dort  (speciál) je dortem, který obsahuje 60ks jednorázových plen a 10ks bavlněných plen a spoustu dalších.

 

Batolecí dort si buď můžete odebrat u nás na našem odběrném místě, nebo Vám ho zašleme přímo na Vaši adresu.

 

Volit můžete z dortů:

 

Mašinka z plenek                            Jednopatrový plenkový dort             Dvoupatrový plenkový dort             Třípatrový plenkový dort          

Mašinka z plenek Jednopatrový plenkový dort    Dvoupatrový plenkový dort    Třípatrový plenkový dort

 Čtyřpatrový plenkový dort

       Čtyřpatrový plenkový dort

 

 

 

Zpět do obchodu