Zásilky obdržíte do 2 pracovních dnů

Kytka plenkový dort.

Hledáte kytka plenkový dort?

 

Plínkový dort je především dárek, kterým potěšíte každou nastávající maminku či čerstvou prvorodičku. Dort z plínek je vyráběn ručně s láskou a pečlivostí, kterou si každé miminko zaslouží. 

Nabízíme plenkové dorty v nejrůznějších barvách a provedeních.  Např. rozdělení dle velikostí jsou:

 

  • Plenkový dort jednopatrový, který je krásným malým dárkem pro nastávající maminku. Dort obsahuje užitečné věci pro první dny narozeného miminka.  V dortíku je obsaženo 20ks jednorázových plen a spoustu dalších.

 

  • Plenkový dort dvoupatrový, který je o něco větším dárkem pro nastávající maminku. V dortíků je obsaženo celkem 55ks jednorázových plen a spoustu dalších.

 

  • Plenkový dort třípatrový je opravdu velkým dárkem, kterým můžete obdarovat nastávající maminku. V tomto třípatrovém dortíku je již celkem 90ks jednorázových plen a dalších věcí.

 

  • Plenkový dort čtyřpatrový to je náš největší dort z plenek, který u nás můžete zakoupit. Obsahuje celkem 100ks jednorázových plen a další.

 

  • Kombinovaný plenkový dort  (speciál) je dortem, který obsahuje 60ks jednorázových plen a 10ks bavlněných plen a spoustu dalších.

 

Kytka plenkový dort si buď můžete odebrat u nás na našem odběrném místě, nebo Vám ho zašleme přímo na Vaši adresu.

 

Volit můžete z dortů:

 

Mašinka z plenek                            Jednopatrový plenkový dort             Dvoupatrový plenkový dort             Třípatrový plenkový dort          

Mašinka z plenek Jednopatrový plenkový dort    Dvoupatrový plenkový dort    Třípatrový plenkový dort

 Čtyřpatrový plenkový dort

       Čtyřpatrový plenkový dort

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení